Hosting

Wsparcie telefoniczne

Jesteśmy dostępni  7 dni wtygodniu

Wsparcie email

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Oferta

Hosting

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy również hosting oraz wykup interesującej Cię domeny. Jeżeli chcesz zwiększyć pojemność konta na hostingu lub skrzynek e-mail, to koniecznie skontaktuj się z nami – znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

Co więcej, dla klientów, którzy powierzą nam stworzenie strony lub sklepu internetowego, przygotowaliśmy atrakcyjną promocję: zapłacimy za Twoją domenę, a dodatkowo opłacimy hosting za cały pierwszy rok! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Korzyści

Jeżeli nadal się zastanawiasz, jaki hosting powinieneś wybrać, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, dlatego wybór konkretnej usługi hostingowej jest dostosowany do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Dzięki usłudze hostingu możesz dokładnie kontrolować, jakie zamieszczane materiały są widoczne w sieci, a które z nich są Twoim prywatnym zasobem – niewidocznym dla użytkowników, którzy odwiedzają Twoją witrynę.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług otrzymujesz wydzieloną przestrzeń serwera, na którym możesz dowolnie udostępniać swoje zasoby. Może to być zarówno przestrzeń strony WWW, jak i poczta e-mail.

 

Bezpieczeństwo

Skorzystanie z naszych usług daje Ci gwarancję, że wszystkie dane, które są umieszczone na serwerze, są całkowicie bezpieczne.

 

Szybkość działania

Jesteśmy elastyczni i doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego nasze usługi hostingowe są realizowane szybko i sprawnie.

Wsparcie i doradztwo

Jeżeli nadal się zastanawiasz, jaki hosting powinieneś wybrać, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą!  Przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Dlaczego wybrać właśnie nas 

Dzięki skorzystaniu z naszych usług otrzymujesz wydzieloną przestrzeń serwera, na którym możesz dowolnie udostępniać swoje zasoby. Może to być zarówno przestrzeń strony WWW, jak i poczta e-mail.

Część serwera, który otrzymujesz w ramach wykupionego hostingu, jest częściowo przeznaczona na pocztę e-mail. W zależności od Twoich potrzeb możesz tworzyć i zarządzać poszczególnymi kontami, a także udostępnić do nich dostępy innym użytkownikom np. poprzez dedykowany program pocztowy. 

Serwer to rodzaj urządzenia np. komputera, który pozwala na zarządzanie i funkcjonowanie innych usług jak m.in. przeglądarka internetowa. Każdy serwer ma określoną przestrzeń, parametry bezpieczeństwa i wydajnościowe, a jest zarządzany przez administratora, który sprawuje nad nim pełną kontrolę.  

 

W ramach usługi hostingowej oferujemy naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo. Wszystkie dane, które zostaną umieszczone na serwerze, są odpowiednio chronione. Ciekawym rozwiązaniem jest np. dwustopniowa weryfikacja, gdy chcemy zalogować się do hostingu. 

 

Zajmujemy się zarządzaniem i administracją serwerami oraz sprawujemy nad nimi pełną kontrolę. Weryfikujemy działania wszystkich użytkowników wewnątrz usługi i na bieżąco rozwiązujemy problemy. Wydzielamy przestrzeń hostingową oraz określamy, w jaki sposób użytkownicy mają dostęp do określonych zasobów.

 

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego hostingu? Chcesz kupić domenę, ale nie wiesz, co powinieneś zrobić? Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą! Z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i podpowiemy, z jakich usług warto skorzystać. Zapraszamy do kontaktu!