Sklepy internetowe

Wsparcie telefoniczne

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Wsparcie email

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Oferta

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe – postaw na współpracę z profesjonalistami! 

Sklep internetowy to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci na prowadzenie dochodowego biznesu w sieci. Tego typu forma działalności zyskała szczególną popularność w czasie pandemii i została doceniona przez tysiące przedsiębiorców. Nasza firma oferuje przygotowanie profesjonalnego sklepu internetowego, który będzie dostosowany do potrzeb użytkowników. W pierwszej kolejności skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego klienta, a następnie je wdrażamy. Przygotowanie strony to nie tylko wygląd graficzny, lecz także szereg innych istotnych czynników jak m.in. UX, nawigacja sklepu, optymalizacja pod SEO czy responsywność witryny. Realizujemy zarówno mniejsze projekty, jak i duże sklepy internetowe – w zależności od budżetu, który nasi klienci chcą przeznaczyć na tę inwestycję. 

Sklep możemy postawić na dowolnej platformie e-commerce (m.in. WooCommerce, PrestaShop, Sky-Shop czy Shoper), jak również przygotować rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb i specyfiki prowadzonego biznesu.

Korzyści

Dlaczego warto mieć sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego jest świetnym pomysłem na biznes. W obecnych czasach zdecydowanie większość klientów dokonuje zakupów online, gdyż jest to rozwiązanie, które umożliwia im zaoszczędzenie czasu.

Dodatkowo prowadzenia sklepu internetowego generuje znacznie mniej kosztów, gdyż nie wymaga od nas m.in. opłat związanych z wynajmem lokalu, rachunków za media, a nawet zatrudniania dodatkowych pracowników.

Co więcej, dzięki skutecznemu marketingowi internetowemu, możemy docierać do konkretnych klientów, którzy są faktycznie zainteresowani oferowanym przez nas asortymentem. Budżet przeznaczony na reklamę jest wydawany na wybrane kanały marketingowe, a przedsiębiorca może ocenić, które z nich przynoszą mu realne korzyści. 

 

Szybkość działania

Dobrze zoptymalizowany sklep internetowy powinien ładować się szybko. Od momentu kliknięcia w adres URL do pełnego załadowania witryny powinno upłynąć mniej niż 3 sekundy. 

Intyicyjna nawigacja

Użytkownicy powinni poruszać się po sklepie bez większego problemu. Aby im to ułatwić, projektujemy stronę w oparciu o UX oraz czytelną nawigację dzięki czemu podnosimy konwersję w sklepie i zwiększamy sprzedaż.

Bezpieczeństwo

Kluczowe jest dla nas również bezpieczeństwo witryny, dlatego wprowadzamy nowoczesne zabezpieczenia, dzięki którym nasi klienci unikają zagrożeń i cyberataków, a dane użytkowników są chronione. 

postaw na sprawdzone rozwiązania

Jaki rodzaj platformy e-coomerce wybrać ?

Jeżeli prowadzisz mniejszy sklep internetowy, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest WooCommerce. Ta darmowa wtyczka do WordPressa, czyli systemu zarządzania treścią, pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie sklepu internetowego, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Samodzielnie możesz dodawać produkty, opisy i zdjęcia, a także korzystać z wielu funkcji. Pomagamy naszym klientom przygotowywać sklepy na WooCommerce oraz udzielamy im dalszych instrukcji, które ułatwiają korzystanie z platformy.

 

PrestaShop to rozwiązanie, które jest bardzo często wybierane przez przedsiębiorców. Platforma typu OpenSource umożliwia bezpieczne i sprawne prowadzenie sklepu internetowego.

Korzystanie z tego narzędzia jest stosunkowo intuicyjne, jednak warto skorzystać z pomocy specjalistów i zlecić nam zoptymalizowanie Twojego sklepu i dostosowanie go do potrzeb użytkowników.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą osiągniesz zamierzone cele znacznie szybciej!

 

Oferujemy postawienie sklepu internetowego na dowolnej platformie jak m.in. WooCommerce, PrestaShop, Sky-Shop, Shoper i wiele innych. Nie wiesz, która będzie najlepsza w przypadku Twojego biznesu?

Jeszcze dziś skontaktuj się z naszą firmą! Podpowiemy Ci optymalne rozwiązania i przygotujemy projekt, który z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania! 

 

Jeżeli w Twojej głowie pojawił się nietypowy pomysł, a do jego realizacji potrzebujesz pomocy doświadczonych specjalistów, to z przyjemnością Ci pomożemy! Podejmujemy się nietypowych zleceń i jesteśmy elastyczni, a to wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy!