Strony WWW

Wsparcie telefoniczne

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Wsparcie email

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Oferta

Strony internetowe

Strona internetowa jest niezwykle ważnym aspektem, o którym nie możesz zapomnieć, gdy planujesz rozwój swojej firmy w internecie. Strona pełni funkcję wizytówki i jest pierwszym elementem wizerunkowym, z którym spotykają się Twoi potencjalni klienci.

Na początek warto zaznaczyć, że strona internetowa składa się z kilku kluczowych elementów, za które odpowiada nie tylko programista, lecz także grafik oraz copywriter, który zajmuje się tworzeniem treści. Wszystkie te elementy powinna łączyć jedna cecha: jasny i prosty w odbiorze komunikat, czym zajmuje się Twoja firma. Idealna strona internetowa powinna być przede wszystkim intuicyjna dla użytkownika, aby poruszanie się po niej nie stanowiło problemu. Właśnie dlatego trzeba się skupić na kilku ważnych aspektach. 

Korzyści

Dlaczego wybrać właśnie nas

Przygotowanie strony internetowej, która będzie przyjazna dla algorytmów Google, a przy tym zachwyci użytkowników szatą graficzną i odpowiednimi treściami, nie jest prostym zadaniem.

Właśnie dlatego stworzenie strony internetowej warto powierzyć specjalistom! Agencja Interaktywna CYJA specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych, które są responsywne i przystosowane do użytkowników.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi klienci są usatysfakcjonowani z jakości oferowanych usług! Zapraszamy do kontaktu!

Tworzenie stron WWW

Podczas tworzenia i projektowania Waszej strony, zawsze staramy się, aby spełniała ona wszystkie oczekiwania.

Administracja stronami WWW

Oferujemy naszym klientom duże doświadczeniei niezbędną wiedzę – dobrze przygotowana i pozycjonwana, przyniesie ogromne korzyści!

Wsparcie i doradztwo

Nasi klienci biorą czynny udział w jej realizacji, a my dokładamy starań, aby byli oni usatysfakcjonowani z efektu końcowego.

Jak zrobić stronę internetową, czyli od czego zacząć 

Ważne elementy strony internetowej

Planowanie budowy menu z pozoru może wydawać się banalne, jednak prawidłowe umiejscowienie poszczególnych zakładek jest naprawdę ważnym czynnikiem. W zależności od budowy całej witryny możesz zdecydować się na menu boczne (pionowe) lub menu poziome. 

Dobór odpowiedniej szaty graficznej to kolejny ważny element, nad którym powinieneś się skupić. Kolory i umiejscowienie grafik powinny idealnie współgrać z Twoim logiem, aby cała koncepcja była spójna i zachęcała użytkowników do dłuższego pobytu na stronie. Pamiętaj o tym, że grafiki zwiększają atrakcyjność strony, a ich układ na stronie ma niebagatelny wpływ na odbiór całości witryny. 

 

Treści, które zamieścisz na swojej stronie, powinny nie tylko informować o tym, co oferuje Twoja firma, lecz także zachęcać klientów do skorzystania z usług Twojej firmy. Napisanie treści sprzedażowych nie jest prostym zadaniem, bo pod uwagę trzeba wziąć zarówno ich przekaz, jak i atrakcyjną formę. To właśnie odpowiedni content może stanowić aspekt, który klient weźmie pod uwagę, decydując się na skorzystanie z danej usługi. 

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, a TOP 3 śni się po nocach każdemu przedsiębiorcy, który chce pozyskać nowych klientów. Właśnie dlatego przy tworzeniu nowej strony warto od samego początku przygotować ją w taki sposób, aby była przyjazna dla odwiedzających ją algorytmów, które są odpowiedzialne za wyniki wyszukiwania. 

Strona internetowa jest niezwykle ważnym aspektem, o którym nie możesz zapomnieć, gdy planujesz rozwój swojej firmy w internecie. Strona pełni funkcję wizytówki i jest pierwszym elementem wizerunkowym, z którym spotykają się Twoi potencjalni klienci dlatego ważne by zakres jej funkcjonalności był dostępny na wszystkich urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.