Google Analytics

Wsparcie telefoniczne

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Wsparcie email

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu

Oferta

Google analytics

Google Analytics to bardzo popularne narzędzie analityczne, które jest najczęściej wykorzystywane przez użytkowników. Raporty i audyty, które są przygotowywane na podstawie danych z tego narzędzia, umożliwiają poprawę w funkcjonowaniu strony, śledzenie ruchu czy ocenę zachowań użytkowników, a to z kolei pozwala nam ocenić, czy dotychczasowe działania marketingowe przyniosły oczekiwane korzyści. Dzięki zebranym danym jesteśmy w stanie dokładnie ocenić, jakie elementy musimy poprawić i które kanały przynoszą nam największe zyski. 

Pozornie mogłoby się wydawać, że Google Analytics to proste narzędzie, jednak prawidłowa interpretacja danych oraz przygotowanie raportu, który faktycznie pozwoli nam dotrzeć do interesujący danych, wymaga wiedzy i doświadczenia. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy z integracją Google Analytics z daną witryną, a także optymalizacji działań marketingowych i samej strony dzięki zebranym danym, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością pomożemy!

 

korzyści

Do jakich danych otrzymujesz dostęp dzięki Google Analytics?

Przede wszystkim do danych w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że możesz na bieżąco śledzić, ilu użytkowników znajduje się obecnie na Twojej stronie, jaki jest czas ich sesji oraz jakie działania podejmują. Od momentu prawidłowej integracji Google Analytics z Twoją stroną, możesz zbierać wszystkie informacje o użytkownikach (ich płci, wieku, lokalizacji oraz urządzeniach, na których przeglądają Twoją stronę), co z kolei pozwala dostosować działania marketingowe, aby były jeszcze skuteczniejsze. 

 

Bardzo interesującym elementem jest również raport konwersji, który informuje nas o skuteczności witryny, a także współczynniku konwersji. Aby ten raport faktycznie obrazował to, co dzieje się na naszej stronie, należy ustalić konkretne cele. W tym celu warto skontaktować się z nami – z przyjemnością pomożemy naszym klientom w konfiguracji Google Analytics!

 

Analiza ruchu na stronie

Dokładnie weryfikujemy i sprawdzamy, jaki ruch na Twojej stronie generują poszczególne kanały marketingowe.

Pogląd 24h / 365 dni

Dzięki Google Analytics masz dostęp do wszystkich danych i informacji, które dotyczą ruchu na Twojej stronie internetowej.

Wsparcie i doradztwo

Wspieramy naszych klientów i chcemy zwiększyć ich zyski, dlatego pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały okres współpracy.

Dlaczego wybrać właśnie nas 

Przeprowadzimy Cię krok po korku bla bla bla

Potrzebujesz pomocy z analizą ruchu na stronie? Zgłoś się do nas! Sprawdzimy, jacy użytkownicy najczęściej odwiedzają Twoją witrynę, jakie działania podejmują i dlaczego dochodzi (bądź nie dochodzi) do konwersji. Pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż, a także podpowiemy skuteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz wiedzę dotyczącą wyciągania wniosków z przygotowywanych raportów. 

 

Dlaczego są, a dlaczego ich nie ma? Jakie elementy na stronie mogą mieć wpływ na zwiększenie sprzedaży? Na te pytania możemy odpowiedzieć, jeśli dasz nam dostęp do Google Analytics swojej strony! Pomożemy Ci ustalić, jakie działania marketingowe generują największe zyski, a które z nich jedynie spalają budżet. 

 

Oferujemy również usługę monitoringu strony, dzięki której jesteśmy w stanie na bieżąco wyłapywać wszystkie błędy Twojej witryny, a następnie skutecznie je usuwać. Google Analytics daje nieograniczone możliwości związane z analizą ruchu i zachowań użytkowników, a my pomożemy Ci je odpowiednio interpretować i wyciągać wnioski!

 

Możemy również przygotowywać niezwykle szczegółowe raporty, które pozwolą Ci uzyskać dostęp do wielu istotnych danych. Informacje z pewnością będą przydatne podczas planowania strategii marketingowej, a także działań związanych z pozycjonowaniem strony. 

 

Potrzebujesz porady lub wskazówek, a może w Twojej głowie kłębią się pytania, na które nie znasz odpowiedzi? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Google Analytics to główne narzędzie naszej pracy, które pomaga nam w realizacji skutecznych działaniach marketingowych dla klientów z różnych branż. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!