Kariera

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Chcesz pracować w miejscu, w którym nie tylko będziesz mógł się rozwijać, ale także poczujesz się doceniony i potrzebny? Dołącz do zespołu CYJA!

W naszej firmie bardzo cenimy specjalistów, którzy znają się na swojej pracy oraz mają chęci do poszerzania wiedzy oraz do zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności jak i osoby, które dopiero chcą zacząć swą przygodę z marketingiem internetowym.

Jeżeli chcesz pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku, która pomaga klientom w skutecznej promocji ich firm w internecie, to koniecznie zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami!

 

 

CYJA – agencja marketingowa

Aplikuj teraz

Chcemy poznać Ciebie jak najlepiej, dlatego napisz nam kilka słów o sobie: kim jesteś, jakimi wartościami kierujesz się w pracy, pochwal się swoimi osiągnięciami. Czytamy wszystkie nadesłane aplikacje i jeśli nas zaciekawisz, na pewno do Ciebie zadzwonimy i zaprosimy na spotkanie.

Jeśli lubisz rozmawiać, a kontakty z innymi ludźmi sprawiają Ci przyjemność, chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym w nowoczesnej branży, jesteś za pan brat z komputerem, chcesz uczyć się od ekspertów i mieć szanse realizować ciekawe projekty – wyślij do nas CV i zostań częścią naszego zespołu!

Dołącz do naszego zespołu!

Gwarantujemy

01
}

Elastyczne godziny pracy

Sam ustalasz jakie godziny pracy są dla Ciebie odpowiednie. Oferujemy możliwość pracy zdalnej lub bezpośrednio w naszym biurze w Poznaniu.

02

Miłą atmosferę

Stawiamy na partnerskie relacje i współpracę. Każdy w naszej agencji niezależnie od stanowiska jest ważnym i niezbędnym i ogniwem.

03

Wysokie wynagrodzenie

Oferujemy wysokie wynagrodznie niezależnie od rodzaju formy współpracy – od pełnego etatu i benefitów po działalność B2B – sam decydujesz.

Oferta pracy

Project Manager

Jeżeli masz zdolności przywódcze, lubisz zarządzać ludźmi i naprawdę dobrze Ci to
wychodzi, to ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie! Nasza firma specjalizuje się w
marketingu internetowym, pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu nowych
konsumentów oraz zwiększaniu zysków. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Project Managera, która wniesie do naszej firmy doświadczenie, wiedzę i nowe
umiejętności!

Oferta pracy

key Account manager

Jeżeli jesteś komunikatywny i lubisz kontakt z klientem, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie! CYJA Projekt to rozwijająca się agencja marketingowa, która oferuje usługi z
zakresu tworzenia stron www, pozycjonowania stron, kampanii Google Ads, hostingu, video
marketingu, a także social mediów. Agencja cały czas się rozwija, dlatego aktualnie
poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.