Jak pracujemy

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwolą przenieść Twój marketing online w zupełnie inny wymiar!

Współpraca, która przynosi korzyści obu stronom

01

Rozmowa i spotkanie przy kawie, analiza Twojej branży oraz dotychczasowych działań marketingowych 

02

Przygotowanie i opracowanie planu działania i rozwoju dla Twojej firmy z zakresu marketingu online

03

Bieżąca optymalizacja i weryfikacja wdrożonych i prowadzonych przez nas prac

04

Monitoring i opieka nad projektem 365dni/24h

  •  

DOKŁADNIE WERYFIKUJEMY I SPRAWDZAMY, JAKI RUCH NA TWOJEJ STRONIE GENERUJĄ POSZCZEGÓLNE KANAŁY MARKETINGOWE

 

Pomożemy Ci w budowaniu wizerunku oraz wzniesiemy komunikację z odbiorcami na wyższy level!

dlaczego warto z nami współpracować

Opracujemy realną strategię, dzięki której zwiększysz sprzedaż online i pozyskasz nowych klientów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda branża jest inna i rządzi się swoimi prawami. Właśnie dlatego nową współpracę rozpoczynamy od wysłuchania naszych klientów: poznania ich oczekiwań, potrzeb i celów biznesowych, które chcą osiągnąć w najbliższym czasie. Szczegółowy wywiad i reaserch pozwala nam na przygotowanie skutecznej strategii marketingowej, która przyniesie realne zyski!

Gdy już poznamy Twoje oczekiwania, to kolejnym etapem jest przygotowanie strategii marketingowej, która pozwoli nam osiągnąć zamierzone cele. Zwracamy uwagę na architekturę strony, audyt UX, klienta docelowego, komunikację marki, kanały social media i wiele innych czynników, dzięki którym jesteśmy w stanie pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Dzięki wprowadzonym działaniom mamy możliwość dokładnie zweryfikować, które z nich przynoszą najkorzystniejsze efekty dla Twojego biznesu. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i programy do analizy danych, które umożliwiają nam modernizację strategii i osiąganie jeszcze większych zysków. Podczas współpracy pozostajemy z naszymi klientami w stałym kontakcie i na bieżąco raportujemy o prowadzonych działaniach.

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwolą przenieść Twój marketing online w zupełnie inny wymiar! Zajmujemy się pozycjonowaniem, tworzeniem i optymalizacją stron i sklepów internetowych, social media, kampaniami Google Ads, hostingiem, pozycjonowaniem wizytówki Google oraz przygotowaniem audytów i raportów na podstawie danych m.in. z Google Analytics. Działamy kompleksowo i zadbamy o Twój biznes na każdej płaszczyźnie. Zapraszamy do współpracy – szczegóły w zakładce „kontakt”.